Home » Aktualności » PRZEDŁUŻENIE REKRUTACJI SZKOLENIE DLA STUDENTEK I STUDENTÓW WYDZIAŁU LEŚNEGO BUSINES OBJECTS W PLANOWANIU EKONOMICZNYM

Szkolenie pozwoli zdobycie wiedzy, kompetencji i umiejętność z zakresu tworzenia ekonomicznych raportów wykorzystywanych w zarządzaniu nadleśnictwem (przygotowanie indywidualnych propozycji raportów ekonomicznych), tworzenia edycji i udostępniania ścieżek raportów Business Object.

Zapraszamy studentki i studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Wydziału Leśnego, pierwszego i drugiego stopnia na kierunkach: Leśnictwo i Gospodarka Przestrzenna.

Pierwszeństwo mają studentki/studentów, którzy nie uczestniczyli w projekcie POWER 1 „Sukces z natury” (szkoleniach m.in. ArcGis i QGIS lub stażach) (udział w projekcie POWER 2 lub POWER 3 nie wyklucza udziału w szkoleniu).

Szkolenie obejmuje, 45 godzin dydaktycznych prowadzonych  za pośrednictwem MS Teams lub w zależności od potrzeb Uczestniczek i Uczestników w siedzibie Wydziału Leśnego. W okresie listopad 2022 – styczeń 2023. W uzasadnionym przypadku np. siła wyższa, pandemia, Uczelnia zastrzega możliwość zmiany harmonogramu. Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie podany przez prowadzącego oraz na stronie projektu bezpośrednio po zakończeniu procesu rekrutacji i podpisaniu umów uczestnictwa.

Koordynatorem szkolenia jest
dr hab. Karol Bronisz
Wydział Leśny/ Instytut Nauk Leśnych
Nowoursynowska 159, bud. 34, pok. 7
tel. +48 22 593 80 81
mail: karol_bronisz@sggw.edu.pl

Szkolenie realizowane jest w ramach Projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020  aby w nim wziąć udział należy dopełnić niezbędnych formalności tj.:

• zapoznać się z regulaminem naboru na szkolenia, w celu ustalenia, czy spełnia się kryteria dostępu;
  • pobrać i wypełnić „Formularz danych osobowych” (załącznik 1);
  • pobrać i wypełnić „Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru” (załącznik 2);
  • pobrać i wypełnić „Oświadczenie uczestnika projektu POWER” (załącznik 3);
  • zapoznać się z zapisami „umowy udziału w projekcie” pobrać i wypełnić dokument w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach BEZ WPISYWANIA DAT(załącznik 4)
  • pobrać, wpisać tylko imię i nazwisko i podpisać Załącznik nr 5 Informacja po 4 tygodniach i 3 miesiącach
  • pobrać, wpisać tylko imię i nazwisko i podpisać Załącznik nr 6 Informacja absolwenta (bez daty)
  • dokumenty wydrukować, podpisać i przesłać skan na adres: karol_bronisz@sggw.edu.plz kopią na adres agnieszka_bronisz@sggw.edu.pl następnie dostarczyć do koordynatora szkolenia drogą pocztową lub osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu z Koordynatorem lub do Dziekanatu Wydziału Leśnego pok. 7.

Wydrukowane dokumenty muszą zawierać logotypy oraz stopki, które są zawarte w dokumentach do pobrania. Brak ww. elementów będzie skutkowało nieprzyjęciem dokumentów. NIE WPISUJEMY DAT W UMOWIE.

Pytania w sprawie szczegółów należy kierować telefonicznie lub mailowo do

Koordynatora dr. hab. Karola Bronisza
mail: karol_bronisz@sggw.edu.pl  kopia na adres: agnieszka_bronisz@sggw.edu.pl

Termin składania dokumentów: 3.10-23.10.2022 r. (data otrzymania oryginałów dokumentów, dokumenty składamy do Dziekanatu Wydziału Leśnego, pok. 7)

Na podstawie złożonych dokumentów (wraz z załącznikami, które są potrzebne dla dokumentowania dodatkowych aktywności lub niepełnosprawności) zostanie przygotowana lista rankingowa osób zakwalifikowanych na szkolenia.

1. Regulamin naboru na szkolenie
  2. Formularz danych osobowych (zał. 1)
  3. Oświadczenie uczestnika projektu POWER (zał. 2)
  4. Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru (zał.3)
  5. Umowa udziału w projekcie (zał.4 – umowę wypełniamy w dwóch egzemplarzach)
  6. Załącznik nr 5 Informacja  po 4 tygodniach i 3 miesiącach
  7. Załącznik nr 6 Informacja absolwenta

Uwagi / dodatkowe istotne informacje np.:

Pierwszeństwo mają studentki i studenci, którzy nie uczestniczyli w projekcie POWER 1.