Home » Szkolenia » Szkolenia z oprogramowania Autodest Revit i AutoCAD na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW dobiegła końca pierwsza tura szkoleń z wykorzystania specjalistycznego oprogramowania Autodest Revit i AutoCAD służącego wsparciu procesu projektowania.
Szkolenie zrealizowane przez firmę PROCAD adresowane było dla studentów ostatnich semestrów studiów inżynierskich i magisterskich, kierunków Budownictwo i Inżynieria Środowiska, prowadzonych na Wydziale.
Nowe umiejętności z pewnością podniosą kwalifikacje studentów na wymagającym rynku pracy.