Home » Bez kategorii » Bezpłatne Szkolenia COMARCH ERP OPTIMA oraz COMARCH ERP XL

Bezpłatne Szkolenia COMARCH ERP OPTIMA oraz COMARCH ERP XL

Wydział Nauk Ekonomicznych ogłasza nabór uzupełniający na szkolenia w zakresie obsługi programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima oraz programu finansowego do planowania zasobów przedsiębiorstwa Comarch ERP XL.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy studentów II-III roku stacjonarnych studiów licencjackich oraz stacjonarnych studiów magisterskich na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i Zarządzanie.

Szkolenia będą realizowane w listopadzie i grudniu 2019 r. w salach komputerowych Wydziału Nauk Ekonomicznych w blokach 6-godzinnych (łącznie 30 godz.). Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie wystawione przez firmę szkoleniową, potwierdzające umiejętności obsługi programów Comarch ERP Optima* lub Comarch ERP XL**.

Rekrutacja na szkolenia trwa od 5.11.2019 r. do 13.11.2019 r.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

Comarch ERP Optima:

http://projekt-zpu.sggw.pl/modul-podnoszenia-kompetencji/kurs-z-zakresu-wykorzystania-systemu-comarch-optima-w-rachunkowosci/

Comarch ERP XL:

http://projekt-zpu.sggw.pl/modul-podnoszenia-kompetencji/kurs-z-zakresu-wykorzystania-systemu-comarch-xl-w-rachunkowosci/

Wypełnione i podpisane dokumenty należy składać w pokoju 7 bud.3 w poniedziałki w godz. 12.00-13.00 oraz w czwartki w godz. 15.00-16.00.

*Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Program ERP Optima jest wykorzystywany w ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

**Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i liczba modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Comments are closed.