Home » Moduł Zarządzania » Podpisanie umowy na wykonanie Księgi Logo SGGW

Podpisanie umowy na wykonanie Księgi Logo SGGW

6 listopada 2019 roku Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego podpisała umowę z firmą Podpunkt z Warszawy, która opracuje dla uczelni kompleksową tożsamość wizualną – księgę logo.

Nowa księga logo będzie tworzyć spójny i wyróżniający się wizerunek marki SGGW w branży edukacyjnej w Polsce i za granicą. Podpunkt wykona dla SGGW logo, znak uroczysty, identyfikację wizualną obejmującą m.in. projekty wizytówek, papierów firmowych, flagi uczelni, stopek e-mail itp.

Projektanci przeprowadzą też cykl warsztatów dla wybranych grup pracowników uczelni oraz studentów. Podczas nich uczestnicy zapoznają się z założeniami projektu, dowiedzą się, jak przebiegają prace, jakie są cele nowej identyfikacji i poszczególne etapy wprowadzanych zmian.