Home » Moduł Zarządzania » Dostawa i wdrożenie systemu komunikacji wewnętrznej – podpisanie umowy

Dostawa i wdrożenie systemu komunikacji wewnętrznej – podpisanie umowy

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach modułu 6. projektu „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” w dniu 27.11.2019 r. została podpisana umowa pomiędzy Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie a firmą Konsorcjum firm Asseco Data Systems S.A. (Pełnomocnik Konsorcjum) i Betacom S.A. (Członek Konsorcjum) na dostawę i wdrożenie systemu komunikacji wewnętrznej.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu komunikacji dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, którego głównymi funkcjonalnościami będą: zwiększenie pojemności skrzynki i wielkości załączników; uniwersalny dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca i za pomocą różnych urządzeń; tworzenie różnego rodzaju książek adresowych, list dystrybucyjnych; zintegrowane kalendarze; możliwości pracy grupowej: wymiana informacji za pomocą różnorodnych metod np. głos, obraz, transfer plików, wspólne obszary robocze, możliwość komunikacji typu czat; pakiet aplikacji dostępnych w chmurze, które umożliwiają: przechowywanie, tworzenie i edycję różnego rodzaju dokumentów na dowolnym urządzeniu (komputer, smartfon), tworzenie i udostępnianie interakcyjnych raportów, prezentacji, osobistych opowieści itp.; prowadzenie prac zespołowych wykładowców i studentów; organizowanie i przydzielanie zadań, śledzenie aktywności, możliwość dyskusji, tworzenia ankiet itp.

Termin realizacji umowy: 15 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Więcej informacji o module 6 Projektu.