Home » Szkolenia » Szkolenie online dla studentów WBiIŚ – Obsługa programu Revit (na poziomie średnio-zaawansowanym) w dn. 29 i 30 maja 2021

Szkolenia online odbędą się w dniach 29 i 30 maja w godz 8-16. Będą realizowane za pomocą specjalnej platformy internetowej – GoToMeeting, do której logują się zakwalifikowani uczestnicy.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy posiadać:

1. własne oprogramowanie – Revit 2020 PL lub 2021 PL (wersja studencka lub wersja próbna -w razie potrzeby link na końcu maila)
  2. własny komputer
  3. rekomendujemy również drugi ekran (czyli monitor, drugi laptop lub telewizor) – do komunikacji i możliwości widoku ekranu trenera
  4. słuchawki z mikrofonem (takie np. jak od telefonu)
  5. myszkę
  6. stabilne łącze internetowe
  7. komfortowe warunki podczas szkolenia tzn. zadbaj o ciche pomieszczenie

Instrukcje dla uczestnika:

Jak zainstalować GoTO Meeting

Jak założyć konto Autodesk Training Evaluation System

Instrukcja uruchomienia systemu szkoleń on-line PROCAD SA

Aby uruchomić planowane sesje szkoleniowe, każdego dnia należy skorzystać z linków, które otrzymali zakwalifikowani uczestnicy.