Home » Aktualności » Wdrożenie usług Office 365 w ramach Modułu 6

Wdrożenie usług Office 365 w ramach Modułu 6

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach modułu 6. projektu „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” uruchomiony został system komunikacji wewnętrznej dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W związku z wybuchem pandemii COVID 19 prace związane z tworzeniem oprogramowania i jego uruchomieniem zostały przyspieszone. Wspólnym wysiłkiem członków zespołów projektowych oraz konsorcjum Asseco i Betacom już w kwietniu 2020 r. wdrożone zostały usługi Office 365 z uwzględnieniem m.in. MS Teams. W efekcie czego szybko możliwe stało się sprawne prowadzenie zajęć w formie zdalnej.

Dostarczone oprogramowanie to również inne  narzędzia pracy, które ułatwiają i wspomagają realizację zadań wszystkich pracowników Uczelni. Zwiększone pojemności skrzynki pocztowej i wielkości załączników, dostęp do skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca i za pomocą różnych urządzeń, zintegrowane kalendarze, możliwości pracy grupowej, aplikacje dostępne w chmurze to tylko niektóre z ważniejszych usprawnień zrealizowanych w ramach Zadania.

Comments are closed.