Home » Szkolenia » BEZPŁATNE SZKOLENIA COMARCH ERP OPTIMA ORAZ COMARCH ERP XL

BEZPŁATNE SZKOLENIA COMARCH ERP OPTIMA ORAZ COMARCH ERP XL

Wydział Nauk Ekonomicznych ogłasza nabór na szkolenia w zakresie obsługi programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima oraz programu finansowego do planowania zasobów przedsiębiorstwa Comarch ERP XL.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy studentów II-III roku stacjonarnych studiów licencjackich oraz stacjonarnych studiów magisterskich na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i Zarządzanie.

Szkolenia będą realizowane od czerwca 2019 r. w salach komputerowych Wydziału Nauk Ekonomicznych wblokach 6-godzinnych (łącznie 30 godz.). Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma zaświadczeniewystawione przez firmę szkoleniową, potwierdzające umiejętności obsługi programów Comarch ERP Optima* lub Comarch ERP XL**.

Rekrutacja na szkolenia trwa od 28.05.2019 r. do 4.06.2019 r. do godz. 12.00.Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie będą decydowały kolejność zgłoszeń oraz średnia ocen z ostatniego roku studiów.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania

Wypełnione i podpisane dokumenty (zał. 1-3) należy składać w pokoju 1C  bud.7 we wtorki w godz. 10.00-12.00.

Szkolenia będą realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE pt. „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie”.

*Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Program ERP Optima jest wykorzystywany w ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

**Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i liczba modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Comments are closed.