Home » Szkolenia » Zakończono pierwszą edycję szkolenia z zakresu oprogramowania finansowo-księgowego Comarch dla studentów WNE SGGW

W semestrze zimowym 2018/2019 na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie przeprowadzono cykl szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL dla studentów studiów dziennych kierunków Finanse i Rachunkowość, Ekonomia oraz Zarządzanie.

W szkoleniach wzięło udział 120 studentów, którzy na zakończenie uzyskali certyfikat potwierdzający ich kompetencje.  Nauczyli się oni podstaw obsługi programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, w tym projektowania systemu rachunkowości w jednostce, tworzenia planu kont, księgowania operacji gospodarczych, sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych. Przedstawiono możliwości wykorzystania  oprogramowania Comarch w ewidencji i zarządzaniu kosztami, a także zasady przetwarzania, analizy i zarządzania danymi finansowymi przedsiębiorstwa za pomocą modułu Business Intelligence.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach projektu!

dr Serhiy Zabolotnyy
Koordynator zadania 11

Szkolenia były realizowane w ramach projektu Unii Europejskiej pt. „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie”.