Home » Moduł Zarządzania » Podstawy metodyki PRINCE2 – Szkolenie dla kadry zarządzającej i administracyjnej Uczelni

W dniu 27 września 2019 r. w ramach Modułu 6 projektu POWR, odbyło się szkolenie z Podstaw metodyki PRINCE2.  Szkolenie miało charakter wprowadzający, a jego celem było zapoznanie uczestników z najważniejszymi zagadnieniami metodyki PRINCE2. Podczas szkolenia zaprezentowane i omówione zostały podstawowe elementy metodyki tj. etapy, procesy, tematy, pryncypia, a także korzyści jakie płyną ze stosowania metodyki PRINCE2 w organizacji.

Kolejne szkolenie w zakresie podstaw metodyki PRINCE2 zostało zaplanowane na 25.09.2019 r.

REJESTRACJA(25.09.2019)