Home » Szkolenia » BEZPŁATNE SZKOLENIA COMARCH ERP OPTIMA ORAZ COMARCH ERP XL

BEZPŁATNE SZKOLENIA COMARCH ERP OPTIMA ORAZ COMARCH ERP XL

Wydział Nauk Ekonomicznych ogłasza nabór na szkolenia w zakresie obsługi programu finansowo-księgowego Comarch ERP Optima oraz programu finansowego do planowania zasobów przedsiębiorstwa Comarch ERP XL.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy studentów II-III roku stacjonarnych studiów licencjackich oraz stacjonarnych studiów magisterskich na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Ekonomia i Zarządzanie.

Szkolenia będą realizowane od października 2019 r. w salach komputerowych Wydziału Nauk Ekonomicznych wwymiarze 30 godzin. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie wystawione przez firmę szkoleniową, potwierdzające umiejętności obsługi programów Comarch ERP Optima* lub Comarch ERP XL**.

Rekrutacja na szkolenia trwa od 1.10.2019 r. do 16.10.2019 r.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

Comarch ERP Optima:

Comarch ERP XL:

Wypełnione i podpisane dokumenty należy składać w pokoju 7  bud.3 w poniedziałki w godz. 12.00-13.00 oraz w czwartki w godz. 13.00-14.00.

Szkolenia będą realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków UE pt. „Sukces z natury – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie”.

*Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem księgowym wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Program ERP Optima jest wykorzystywany w ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.

**Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i liczba modułów dobierana jest na podstawie analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.