Home » Aktualności » Szkolenia podnoszące kompetencje studentów i studentek Wydziału Technologii Żywności

BEZPŁATNE SZKOLENIA PODNOSZĄCE KOMPETENCJE STUDENTÓW I STUDENTEK  WYDZIAŁU NAUK O ŻYWNOŚCI

Celem działań jest podniesienie kompetencji i umiejętności studentów i studentek wszystkich kierunków Wydziału Technologii Żywności  (dawniej Wydziału Nauk o Żywności ) z kompetencji kluczowych na rynku pracy (sprawne zarządzanie sobą, wysoka skuteczność interpersonalna) oraz do wyboru: 1) z zakresu znajomości języka angielskiego w tym branżowego, lub 2) kompetencji informatycznych.

Zapraszamy studentów i studentki 5 i 7 semestru studiów stacjonarnych pierwszego stopnia wszystkich kierunków Wydziału Technologii Żywności (dawniej Wydziału Nauk o Żywności) SGGW w Warszawie.

Szkolenia rozpoczynają się od szkolenia z kompetencji informatycznych (3 spotkania po 5h) lub szkolenia językowego (9 spotkań po 5h). Po zakończeniu jednego z wspomnianych szkoleń student/ka uczestniczy w szkoleniu z kompetencji miękkich (8 spotkań po 5h). Uczestnicy szkolenia językowego biorą udział bezpłatnie w egzaminie TOEIC Listening & Reading, organizowanym na miejscu w budynku Wydziału w grudniu 2021 r. Osiągnięcie odpowiedniego progu punktowego zwolni uczestnika od egzaminu językowego na uczelni.

Szkolenia odbywają się zdalnie za pomocą platformy MS TEAMS w każdy piątek (8-13.00) i sobotę (9-14) począwszy od 5-6 listopada 2021 r. Plany zajęć zostały w większości przypadków tak dostosowane aby umożliwić studentom uczestnictwo w szkoleniach. Dokładny harmonogram zajęć zostanie podany bezpośrednio po zakończeniu procesu rekrutacji i podpisaniu umów uczestnictwa.

Certyfikaty dla każdego uczestnika

Każdy student/ka biorący udział w szkoleniach otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa z każdego szkolenia. Dodatkowo uczestnicy szkoleń językowych otrzymają imienne certyfikaty z egzaminu TOEIC Listening & Reading.

Koordynatorem szkolenia jest:
dr inż. Bartosz Kruszewski

Zakład Technologii Owoców, Warzyw i Zbóż, Katedra Technologii i Oceny Żywności, Wydział Technologii Żywności

bud. 32, pok. 24 (parter, nie przyziemie)

e-mail: bartosz_kruszewski@sggw.edu.pl, tel: +48 22 5937524

Szkolenie realizowane jest w ramach Projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 i aby w nim wziąć udział należy dopełnić niezbędnych formalności tj:

1. zapoznać się z regulaminem naboru na szkolenia, w celu ustalenia, czy spełnia się kryteria dostępu;
  2. pobrać i wypełnić „Formularz danych osobowych” (załącznik 1);
  3. pobrać i wypełnić „Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru” (załącznik 2);
  4. pobrać i wypełnić „Oświadczenie uczestnika projektu POWER” (załącznik 3);
  5. zapoznać się z zapisami „umowy udziału w projekcie” pobrać i wypełnić dokument BEZ WPISYWANIA DAT (załącznik 4)
  6. pobrać, wpisać tylko imię i nazwisko i podpisać „Informacja po 4 tygodniach i 3 miesiącach” (załącznik 5)
  7. pobrać, wpisać tylko imię i nazwisko i podpisać „Informacja absolwenta po 6 miesiącach” (załącznik 6)

Niezbędne dokumenty wydrukować, podpisać i dostarczyć do koordynatora szkolenia osobiście.

Umowę udziału w projekcie proszę przygotować w dwóch jednakowych egzemplarzach. Pozostałe dokumenty po jednym egzemplarzu

Wydrukowane dokumenty muszą zawierać całe logotypy w nagłówku oraz całą stopkę, które są zawarte w dokumentach do pobrania. Brak ww. elementów będzie skutkowało nieprzyjęciem dokumentów. NIE WPISUJEMY DAT  W UMOWIE.

Pytania w sprawie szczegółów należy kierować telefonicznie lub mailowo do koordynatora:

Nieprzekraczalny termin składania dokumentów: 22.10.2021 r.

Na podstawie złożonych dokumentów (wraz z załącznikami, które są potrzebne dla dokumentowania dodatkowych aktywności lub niepełnosprawności) zostanie przygotowana lista rankingowa osób zakwalifikowanych na szkolenia.

1. Regulamin naboru na szkolenie
  2. Formularz danych osobowych (zał. 1)
  3. Oświadczenie uczestnika projektu POWER (zał. 3)
  4. Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru (zał.2)