Home » Aktualności » Szkolenie Nadzorowanie inwestycji związanych z terenami zieleni – Przedłużenie rekrutacji

Szkolenie Nadzorowanie inwestycji związanych z terenami zieleni

Kurs przeznaczony dla studentów kierunku Architektura krajobrazu zainteresowanych zdobyciem wiedzy praktycznej na temat roli projektanta i architekta krajobrazu w poszczególnych fazach procesu inwestycyjnego, w tym: etapów projektowania, nadzoru autorskiego i specjalistycznych nadzorów przyrodniczych, dendrologicznych robót związanych z terenami zieleni.

W ramach szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące etapów procesu inwestycyjnego, praw i obowiązków uczestników robót budowlanych. Studenci zapoznają się z rodzajami dokumentacji projektowych i dokumentacji technicznych.

W trakcie zajęć studenci wykonają  harmonogram robót, dokonają kontroli odbioru robót zgodnego z dokumentacją wykonawczą. Zajęcia będą miały charakter wykładów i ćwiczeń terenowych. Przewiduje się wyjazd na plac budowy i rozmowy z wykonawcami.

Po zakończeniu szkolenia student zna: prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego, umie sporządzić kompletną dokumentację projektową, protrafi prowadzić i nadzorować proces inwestycyjny, opracowuje harmonogram robót i zna zasady kontroli oraz odbioru prac budowlanych w zakresie architektury krajobrazu.

Szkolenie obejmuje  10 godzin dydaktycznych i będzie realizowane w jednej edycji dla grup liczących 14 studentów w terminie: 16.04 i 17.04 w godzinach od 9.00 do 14.00

Preferowane są zajęcia hybrydowe. Część wykładowa ma charakter on-line przez komunikator Ms Teams. Część ćwiczeniowa odbędzie się na terenie inwestycyjnym w Warszawie. Szczegóły zostaną przekazane w dalszym terminie.

Zapraszamy studentów i studentki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 4 semestru i wyższych studiów pierwszego stopnia i wszystkich trzech drugiego stopnia Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury K4ajobrazu/Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

KOORDYNATOREM SZKOLENIA JEST
dr hab. inż. Edyta Rosłon-Szeryńska|
Katedra Architektury Krajobrazu, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
pokój nr 27, budynek nr 37
email: edyta_roslon_szerynska@sggw.edu.pl;
tel. 506 477 750

Szkolenie realizowane jest w ramach Projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 i aby w nim wziąć udział należy dopełnić niezbędnych formalności tj:

Pytania w sprawie szczegółów należy kierować mailowo do koordynatora edyta_roslon_szerynska@sggw.edu.pl

1. Zapoznać się z regulaminem naboru na szkolenia, w celu ustalenia, czy spełnia się kryteria dostępu;
  2. pobrać i wypełnić „Formularz danych osobowych” (załącznik 1);
  3. pobrać i wypełnić „Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru” (załącznik 2);
  4. pobrać i wypełnić „Oświadczenie uczestnika projektu POWER” (załącznik 3);
  5. pobrać i podpisać Informację  po 4 tygodniach i 3 miesiącach (nie wpisujemy daty)
  6. pobrać i podpisać  Informację absolwenta po 6 miesiącach (nie wpisujemy daty)
  7. zapoznać się z zapisami „Umowy udziału w projekcie”
  8. pobrać,  wypełnić i podpisać Załącznik nr 4 „Umowa udziału w projekcie”

dokumenty wydrukować, podpisać i dostarczyć lub przesłać drogą pocztową do koordynatora

Wydrukowane dokumenty muszą zawierać logotypy oraz stopki, które są zawarte w dokumentach do pobrania. Brak ww. elementów będzie skutkowało nieprzyjęciem dokumentów. NIE WPISUJEMY DAT  W UMOWIE.

Termin składania dokumentów: do dnia 10.04.2022 r.

Na podstawie złożonych dokumentów (wraz z załącznikami, które są potrzebne dla dokumentowania dodatkowych aktywności lub niepełnosprawności) zostanie przygotowana lista rankingowa osób zakwalifikowanych na szkolenia.

1. Regulamin naboru na szkolenie
  2. Formularz danych osobowych (zał. 1)
  3. Oświadczenie uczestnika projektu POWER (zał. 3)
  4. Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji postanowień regulaminu naboru (zał.2)
  5. Umowa udziału w projekcie (zał.4)
  6. Informacja  po 4 tygodniach i 3 miesiącach
  7. Informacja absolwenta 6 miesięcy

Uwagi / dodatkowe istotne informacje np.:

Pierwszeństwo mają studenci i studentki nie uczestniczący w żadnej formie wsparcia w ramach projektu POWER 11” Sukces z natury”.